Krijg onbeperkt toegang tot onze kennisbank
De kennis en ervaring die ons kantoor sinds 1926 heeft opgedaan delen we graag. Meldt u aan om toegang te krijgen tot onze kennisbank inclusief premium artikelen.
Bedankt. We hebben een bericht gestuurd om uw e-mailadres te bevestigen.
De kennis en ervaring die ons kantoor sinds 1926 heeft opgedaan delen we graag. Meldt u aan om toegang te krijgen tot onze kennisbank inclusief premium artikelen.
Michiel van Stigt Thans | Thomas de Leeuwe | apr 03 2023 · Leestijd 1 min
In deze editie van de Rozemond Podcast introduceert Michiel van Stigt Thans het Rozemond-kwartetspel, waarin verschillende bij de bouw betrokken personen, van projectleiders tot bouwrechtadvocaten, de revue passeren. Suggesties voor aanvullingen zijn uiteraard welkom!
Na deze introductie bespreekt Michiel van Stigt Thans met Thomas de Leeuwe het onderwerp ‘versnelling’ (ook wel ‘acceleratie’ genoemd); wie kan daarvoor het initiatief nemen, wat te doen met eventuele tijds- en kostenconsequenties bij versnelling, en hoe zit het met float in de planning bij versnellingsmaatregelen, etc.? Deze en andere vragen komen uitgebreid aan de orde.
#Podcast, #Rozemond-kwartet, #Versnelling,
De kennis en ervaring die ons kantoor sinds 1926 heeft opgedaan delen we in onze publicaties, podcasts en events middels praktische handvatten en juridische verdieping.
Versnelling van de bouw
Arno Jacobs en Daan Versteeg stellen vragen aan Hugo de Jonge. Daarbij worden de mogelijkheden voor de minister om te stimuleren en te interveniëren besproken.
De Cobouw staat inmiddels dagelijks vol met artikelen over de steeds verder stijgende prijzen voor grondstoffen in de bouw. Enkele weken geleden mocht…
Laat een reactie achter